"Академія сучасної матусі"

Зеленодольськ
Посмотреть на карте
№ 701

Проблема, цели и задачи дела

З кожним роком соціальна, економічна та політична активність жінок, які живуть у малих містах та селищах, зростає. Жінки все більше прагнуть до самореалізації. Але існує проблема браку знань, досвіду та професійності для подальшого розвитку. Чому?  

По-перше, в малих населених пунктах відсутні місця, установи та умови, де жінка може отримувати такі комплексні знання та професійні консультації. По-друге, велика кількість жінок, які зацікавлені питанням розвитку  - молоді матусі або матусі-одиначки (офіційно або по факту). Для багатьох з них постає питання -  з ким та де залишити своїх дітей, особливо у вечірній час та вихідні, щоб приділити увагу собі? Тим більше що кожна жінка хоче, щоб її діти також отримували додаткові корисні знання та вміння.

Такі ж проблеми постають і перед жінками нової Зеленодольської обєднаної громади, до складу якої входять с.Мар'янське, с.Велика Костромка та м.Зеленодольськ, що є центром громади.

Мета проекту - організація освітньо-культурного центру для жінок та їх дітей у м.Зеленодольськ, а також створення жіночої Інтернет-спільности, яка об'єднує та допомагає жінкам з малих населених пунктів усієї країни. 

Завдання:

 - провести протягом першого місяця інформаційну кампанію серед мешканців громади щодо початку нового проекту та підготувати його святкову презентацію (відкриття Академії);

- протягом двох місяців після відкриття Академії провести перший цикл занять: 6 тематичних тренігів для жінок, 10 "творчих майстерень" для їх дітей та 4 родинних майстер-класи.

- організувати безплатні консультації з правових питань для жінок, особливо з незахищених верств населення;

- провести проміжну міні-конференцію стосовно результатів першого етапу реалізації проекту та планів на найближчі півроку;

- створити відкриту групу "Академія сучасної матусі" у мережі Фейсбук та залучити протягом першого півріччя не менше 500 жінок.

Мое дело предлагает людям

Загальні результати:

Отримані знання, досвід та спілкування з фахівцями допоможуть багатьом жінкам не тільки з зеленодольської громади, але й з усієї країни, підвищити свої професійні знання та рівень свого особистісного розвитку, налагодити стосунки з дітьми, у родині; реалізуватися на роботі, у власній справі; зрозуміти себе та свої справжні бажання. Жінки будуть мати не тільки сміливість, але й знання для покращення життя мешканців усієї громади, для розвитку всього суспільства.

Результати для Зеленолольської громади:

- початок функціонування першого в місті та районі освітньо-культурного центру, де кожна жінка та її дитина зможуть вільно себе почувати, всебічно розвиватися разом та отримувати необхідну допомогу і консультації фахівців. 

- проведення протягом преших трьох місяців не менше 6 тренінгових та семінарських заходів; більше 15 консультацій спеціалістів з права, психології, медичних та соціальних працівників, фахівців з розвитку бізнесу та самозайнятості, соціального проектування тощо; не менше 15 майстер-класів та родинних свят та загальних культурно-мистецьких заходів;

- підвищення іміджу міста та всієї зеленодольської громади як відкритої, сучасної та соціально-орієнтованої.

 

 

Нужна помощь

Отметьте, то чем вы хотели бы помочь этому делу

Хотят помочь

Последние 5 активистов, которые хотят нам помочь

Интересуются

Последние 5 пользователей, которые следят за этим делом