Оаза творчості

Винница
Посмотреть на карте
№ 58
Статус дела
Делимся опытом
Поделиться

Проблема, цели и задачи дела

   Україна сьогодні переживає дуже не прості часи...  Переміни, які відбуваються в соціальній, економічній та соціокультурній сферах життєдіяльності нашого суспільства мають великий вплив на розвиток дітей як особистостей. Але кому, як не нам змінювати цей світ на краще? Діти - це наше майбутнє! Пріоритетним напрямком розвитку дитини є розвиток її творчих здібностей, від рівня яких залежить гармонійний розвиток особистості.

   Стимулювання креативності, яка є передумовою успішного особистого та професійного розвитку, має відбуватися з раннього віку. Проект "Оаза творчості" може забезпечити широкі можливості для творчої самореалізації маленьких вінничан, зокрема мешканців Свердловського масиву.

В наш час, коли діти і підлітки відчувають значний дефіцит у живому спілкуванні, проект намагається задовольнити не тільки інформаційні потреби, ми прагнемо стати місцем інтелектуального і культурного розвитку, центром дозвілля. На базі Вінницької бібліотеки-філії №11, яка тісно співпрацює з іншими філіями централізованої бібліотечної системи міста  працюють творчі майстерні, клуби та гуртки за інтересами, які не тільки об'єднують людей, а й дають їм можливості спробувати сили в певній справі та виявити творчі нахили особистості.Я очолюю клуб творчості «Кольоровий світ» та арт-студію "ПепіЛота" . Тут діти та юнацтво мають можливість розвинути свої таланти, а також навчитися різним видам творчості завдяки проведенн майстер-класів

Основною метою є: створення безпечного середовища та найкращих умов для дозвілля, всебічного розвитку та самореалізації, комунікації та взаємодії, забезпечити соціальну та психологічну підтримку для  цільової аудиторії.   

Мое дело предлагает людям

  • розвиток творчої фантазії, образного, креативного мислення, художнього смаку;
  • залучення до світу краси та скарбів художньої літератури через мистецтво;
  • покращення психологічного стану дітей, адже заходи сприяють розвитку творчого та інтелектуального потенціалу дитини, їхньому самоствердженню і самовдосконаленню;
  • через командні ігри розвивається логічне мислення, пам'ять, увага, спостережливість, творче уявлення;
  • відбувається фізичний розвиток дітей завдяки участі у спортивних іграх.
  • відвідувачі мають змогу у невимушеній атмосфері поспілкуватися, почитати свої та улюблені твори, поділитися досвідом, зустрітися з поетами, письменниками, фотохудожниками, художниками, танцюристами та просто цікавими людьми.
  • для тих, хто мріє про майбутнє на великій сцені – наш бібліомайданчик може стати початковим етапом  для бажаючих проявити свої вокальні, хореографічні, акторські здібності на шляху становлення творчої особистості та втіленням мрій про велику сцену.
  • Творчість є джерелом щасливих емоцій та радісних відкриттів.  В  бібліотеці розкривається  "Оаза творчості", де є можливість поринути у чарівний світ улюблених захоплень, дізнатись про традиційні, креативні та ще невідомі жанри мистецтва та техніки рукоділля.

Нужна помощь

Отметьте, то чем вы хотели бы помочь этому делу

Хотят помочь

Последние 5 активистов, которые хотят нам помочь

Интересуются

Последние 5 пользователей, которые следят за этим делом