Нарисованые диалоги

Харків-Івано-Франківськ
Посмотреть на карте
№ 562
Статус дела
Ждем совета
Поделиться

Проблема, цели и задачи дела

Відсутність спілкування та комунікації між людьми Східної та Західної України одна з самих головних пробем на сьогодняшній день,руйнування стереотипів та налагодження діалогу між ними лягли в основу нашого проекту.Під час проекту ми плануємо об'єднати 5-8 вуличних художників Західної та Східної України включно з художниками з Донецька та Криму у спільну подорож яка пройде з Харкова до Карпат.Під час подорожі митці зможуть ознайомитися з раніше нe відомими їм куточками України,зі звичаями та культурою місцевих жителів.Зі свого боку учасники проекту отримають можливість представити на суд глядачів роботи(картини,графіті,арт-об'єкти,стріт-арт) створені під враженням і на основі взаємодії з навколишньою природою,архітектурою та людьми.

Ціль проекту-налагодження діалогу між митцями та активістами культури зі сходу та заходу України та створення спільних арт-об'єктів по маршруту подорожі.

Завдання проекту:

  • знайти дієві засоби проти нав'язування нам стереотипів у інформаційній війні;
  • спільно створити низку мистецьких об'єктів в різних регіонах України;
  • налагодити діалог між учасниками проекту та мешканцями локацій задіяних у маршруті;
  • зняти документальний фільм про спільний проект взаємодії між митцями з різних регіонів України.

Мое дело предлагает людям

  • Створення арт-об'єктів(стріт-арт,муралізм,графіті)в селах,містах та містечках по маршруту подорожі групою художників зі Східної та Західної України.
  • Під час подорожі художникі з різних куточків України будуть мати змогу не тільки подорожувати невідомими куточками України, а і спілкуватись між собо, вести діалоги краще пізнаючи один одного та розбиваючи стереотрипи.
  • Також важливими на наш погляд будуть їх спільні роботи у селах та маленьких містах України, спілкування з людьми долучення місцевих дітей до створення арт-об'єктів.
  • Проект покликаний руйнувати негативні стереотипи як по відношенню до людей з різних регіонів України так і до  сучасних видів мистецтва.
  • Під час проекту буде створена атмосфера, сприятлива для створення культурологічних об'єктів, що відображають ситуацію в країні не стільки на вербальному, понятійному рівні, скільки на емоційному, емпатичному.

Нужна помощь

Отметьте, то чем вы хотели бы помочь этому делу

Хотят помочь

Последние 5 активистов, которые хотят нам помочь

Интересуются

Последние 5 пользователей, которые следят за этим делом