Мастерская Жизнетворчества

Чернигов
Посмотреть на карте
№ 543

Проблема, цели и задачи дела

  Сучасний темп життя спонукає нас до навчання новому, тому наша програма направлена на свідомих громадян міста Чернігова, ВПО, активних пенсіонерів, які відчувають вакуум спілкування або ж відсутність простору для навчаня та реалізації власного потенціалу.        Розуміючи, що нашій цільовій аудиторії не вистачає інструментів для самовираження, протягом півроку ми будемо проводити тренінги по розвитку таких компетенцій як комп`ютерна грамотність, медіаграмотність, робота в команді, техніки роботи зі стресом. На майстер-класах по правопівкульному малюванню зазирнемо на творчу територію нашої свідомості, на майстер-класі з виготовлення прикрас ми навчимось робити подарунки своїми руками, на майстер-класі зі створення анімаційних роликів навчимося робити мультфільми, на майстер-класі з казкотерапії дізнаємось про терапевтичні та адаптивні можливості казки. Також ми плануємо запросити на зустрічі в форматі «жива книга» до Майстерні тих людей, які зможуть надихнути нас своїм прикладом громадської активності - це будуть жителі нашого міста та інших регіонів України.
  Вивчивши запити нашої аудиторії, ми так плануємо роботу Майстерні Життєтворчості, щоб учасники могли розширити свої компетенції отримавши нові знання та методики, знайшли нових друзів, знайомства, контакти, змогли навчитись робити цінні речі для дому. Для бажаючих спробували себе в якості тренера або майстра своєї справи, а ми надамо експертну підтримку в впровадженні ідеї - від аналізу і до її реалізації. Сподіваємось, що занурившись в творчу і неформальну атмосферу Майстерні Життєтворчості, відчувши гнучкість в формуванні програми залежно від запитів групи Ви зможете відчути себе Майстром свого життя.

 

Мое дело предлагает людям

Поскольку идея проекта – Жизнетворчество (т.е. творение своей жизни, социальное творчество, которое меняет не только нашу жизнь, но и сознание громады), то мы применяем полученные знания в жизни изменяя что-то вокруг (дом, подъезд, лифт). После тренингов это своеобразный практикум по Жизнетворчеству, т. е. все, что вокруг нас – может стать своеобразной Креаторией – территорией творчества громады для улучшения уюта, комфорта вокруг.

Данное движение будет состоять из шагов:

Результат: проект имеет просветительское, объединяющее значение и поможет наладить живое общение и добрососедство в локальных громадах, активность, желание улучшить территорию жизни. 

 

Нужна помощь

Отметьте, то чем вы хотели бы помочь этому делу

Хотят помочь

Последние 5 активистов, которые хотят нам помочь

Интересуются

Последние 5 пользователей, которые следят за этим делом