Громадський патруль

Здолбунов
Посмотреть на карте
№ 540
Статус дела
Делимся опытом
Поделиться

Проблема, цели и задачи дела

Залучити активну громаду до контролю дотримання правил благоустрою населених пунктів через створення громадський патрулів. Особливо приділити увагу недозволеній поклейці оголошень у невстановлених для цього місцях. Запропонувати альтернативи розклеюванню спаму на фасадах будинків, звезенню сміття у лісопосадки і придорожні смуги. Привити любов не лише до місця проживання в загальному, а й до кожного його елементу, до кожної споруди.

План дій: 

1.      Опублікувати адміністративні закони та прикладиїх порушення у місцевих та регіональних ЗМІ, блогах, соц..мережах та максимально поширити цю інформацію.

2.      Провести опитування стосовно ставлення людей до засмічення вулиць, будинків і т.д.

3.      Зробити аналіз опитування та написати  статтю, яка пояснювала б усі поняття, відповідні закони та можливі покарання, а також альтернативи і соціальні мотиватори робити місце свого проживання чистим.

4.      У підсумку - статті із прикладами громадської активності у боротьбі із сміттям, паперовим спамом та наслідками для затриманих СПАМерів і застосованих до них дій адмінкомісії та правоохоронних органів.

5.      Організувати піші громадські патрулі для виявлення порушників правил благоустрою.

ГП-це процес громадського контролю за чистотою та порядком у місті Здолбунові. Члени ГП – всі бажаючі здолбунівчани, що зголосяться такими бути.

Мета ГП – фіксація фактів порушення правил благоустрою міста та правил дорожнього руху, які стосуються зручностей для пішоходів та зачіпають зелені зони міста (паркування авто на тротуарах та зелених зонах).

Механізм дії ГП: сплановане та мимовільне (під час прогулянки чи по дорозі у своїх справах) чергування на вулицях міста і фіксування фактів порушення правил благоустрою чи ПДР. Передача фото і відео для адміністратора ГП, який розміщує інфо в соцмережах, місцевих інтернет ЗМІ. Формування акцій щодо усунення проблем, виявлених під час громадського патрулювання (прибирання, роздача листівок, роз’яснення правил благоустрою, патрулювання з ДАІ, міліцією, флеш-моб з метою привернути увагу і попередити повторне порушення, залучення комунальних служб до очистки СПАМУ-реклами у не встановлених для цього місцях тощо). Фотозвіт про проведені акції-залучення нових членів ГП.

Мое дело предлагает людям

  • Зниження кількості адмін. порушень;
  • Поінформованість населення про існуючі  закони, правила та місця де можна клеїти оголошення, рекламу, афіші;
  • Соціальна реклама-апеляція до свідомості мешканців щодо чистоти свого села/міста;
  • Відсутність бажання поклеїти оголошення на стовпі чи будинку людиною, яка раніше це робила чи хотіла зробити, перевиховання. Створення осередків чистоти та їх популяризація.
  • Виготовлення та розміщення додаткових дошок оголошень, створення нових місць для розміщення вуличної реклами, збільшення дієвості адмінкомісії місцевих рад по роботі із порушниками.

Нужна помощь

Отметьте, то чем вы хотели бы помочь этому делу

Хотят помочь

Последние 5 активистов, которые хотят нам помочь

Интересуются

Последние 5 пользователей, которые следят за этим делом