фестиваль "Зелена Сцена" ( сезон п'ятий, 2016 рік)

Чернигов
Посмотреть на карте
№ 466
Статус дела
Делимся опытом
Поделиться

Проблема, цели и задачи дела

Гловона мета проекту: Створення альтернативного культурного наповнення у місті, популяризація розмаїття та унікальності народних традицій, відкриття нових талантів серед містян, нових імен в усіх галузях мистецтва. Надання їм можливості представляти свої роботи. Формування творчого простору у самому центрі Чернігова, підвищення громадської активності городян, розширення міжкультурних відносин, просвітницько-виховна діяльність. Сприяння розвитку та популяризації внутрішнього туризму.

На жаль, Чернігів залишається достатньо депресивним регіоном України. Це стосується як економічного життя, так і культурного наповнення. В місті немає великого виробництва, сільське господарство в занепаді. Крім того, територіальна близькість до Києва спонукає до від’їзду в столицю молодої активної частини населення. Переважна більшість культурного життя в Чернігові й досі будується на застарілих принципах та традиціях: сірості, шаблонності, совковості. В місті існує величезна проблема з організацією культурного, неординарного та доступного дозвілля молоді. Мета нашого фестивалю полягає також у вирішенні цієї проблеми: залучити та спрямувати молодь в русло творчості, здорового способу життя, повноцінного спілкування. 

Завдання на 2016 р.

2016-й рік буде першим ювілейним роком: проекту виповнюється 5! В перший рік Зелена Сцена була маленькою ініціативою від буквально двох місцевих активістів, з кожним фестивальним сезоном ми розширювали простір, додавали локації і навіть створювали окремі проекти,що вийшли саме із Зеленої Сцени( зимовий фольклорний фестиваль "КОЗА",  відкритий літертатурний простір "ЛІТЕРА", тощо), а активісти об'єдналися у ГО "ЧЕ СТУДІЯ". Цього року ми хочемо також зробити оріїєнтир в більш соціальний ракурс, і тому є поважна причина: змінюється країна,яка переживає вкрай важкі часи; зневірення, а й іноді відчайдушність, наростаюча пасивність та нерозуміння від пересічних чернігівців. Тому, в планах створеня окремої лекційної локаціїї, організація спеціальних, тематичних вечорів в рамках проекта на активізацю місцян: еко-фестивль, акції, направлені на сприяння діалогу та толерантності в українському суспільстві. Вже є попередні домовленості з учасниками програми "Території розвитку", доброделістами, про співпрацю: Сергій Добрєй(Чернігів, дєло № 333) та Олена Нєстерова(Кременчуг, дєло№ 550). Тут на меті й освіта,й зміна ставлення населення до еко-завдань, толерентне ставлення до вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій України.

Мое дело предлагает людям

 Минулий рік показав,що завдяки налагодженій роботі з популяризації фестивальних подій, глядачами фестивалю стануть щонайменше 500 відвідувачів протягом кожного заходу, загалом за весь сезон, а у 2016 році відбудеться 16 подій, отже,щонайменьше, 8000 глядачів. Ми розраховуємо, що 15-20% з них будуть гостями, туристами з інших міст. Ми змінимо ставлення до культурного дозвілля у нашому місті, дозволимо кожному бажаючому так чи інакше реалізуватись протягом трьох з половиною місяців фестивалю, адже долучитись до участі в проекті можна у будь-який час. Крім того, наші нові ініціативи та локації, зв'язки з іншими культурно-соціальними ініціативами, фестивалями, європйськими культурними центрами, доповнять та розширять публічний простір Чернігова, як простір живого творчого спілкування, обговорення різних питань, але абсолютнов новому форматі: люди спілкуються між собою, підтримують один одного, допомагають, піднимають важливі питання для міста в культурному та громадському житті, стають активними та впевненими у майбутнє городянами. Це дуже важливий соціально-психологічний вплив.

Нужна помощь

Отметьте, то чем вы хотели бы помочь этому делу

Хотят помочь

Последние 5 активистов, которые хотят нам помочь

Интересуются

Последние 5 пользователей, которые следят за этим делом